Jak zdobyć więcej Facebook Fan Page Likes używając Facebook Contest?

Facebook jest jedną z największych platform mediów społecznościowych, która rośnie bardzo szybko. Dziś ponad 2,4 miliarda ludzi korzysta z Facebooka, aby być w kontakcie z przyjaciółmi, rodzinami i kolegami. Facebook fan page jest narzędziem do przyciągania większej liczby użytkowników na Facebooku. Możesz promować swoją markę lub firmę w bardzo tani sposób.

Możesz kupić Facebook lubi w każdej cenie, ale nie jest to najlepszy sposób, aby uzyskać lubi. W dzisiejszych czasach istnieje wiele stron internetowych, które oferują Facebook lubi za bardzo niską cenę. Możesz kupić lubi z tych stron internetowych bez żadnych kłopotów.

Ale pytanie jest, jak można użyć Facebook fan page lubi, aby uzyskać więcej fanów na Facebooku. Dowiedzmy się kilka skutecznych sposobów.

Jak uzyskać więcej Facebook lubi?

Istnieje kilka sposobów, dzięki którym można zwiększyć liczbę polubień na Facebooku. Nie ma gwarancji, że wszystkie z nich zadziałają dla Ciebie, ale możesz spróbować zwiększyć swoje szanse na sukces.

Omówmy najlepsze sposoby na zdobycie większej liczby polubień na Facebooku.

Promuj swoją stronę na Facebooku na swoim blogu

Jeśli jesteś właścicielem bloga, to możesz promować swoją stronę na Facebooku na swoim blogu. Można zrobić link do swojej strony na Facebooku i udostępnić przycisk jak na swoim blogu. Kiedy ktoś kliknie na przycisk “lubię to”, zostanie przekierowany na Twoją stronę fanowską na Facebooku. Ta metoda jest nieco kłopotliwa, ponieważ musisz regularnie prowadzić swojego bloga.

Dodaj przycisk “Lubię to” do swojej strony internetowej

Możesz dodać przycisk “lubię to” do swojej strony internetowej. Upewnij się jednak, że uzyskasz wystarczającą liczbę polubień. Możesz umieścić mały obrazek logo Facebooka z tekstem “polub nas”.

Stwórz konkurs na Facebooku

Konkursy są najlepszym sposobem na zwiększenie polubień na Facebooku. Możesz stworzyć konkurs dla swoich fanów na Facebooku. Możesz poprosić ich o polubienie Twojej strony. Po wykonaniu tego zadania będą mogli wygrać jakieś nagrody. Możesz również stworzyć konkurs na swoim blogu i poprosić swoich fanów o polubienie Twojej strony na Facebooku.

Wykorzystaj marketing wideo

Marketing wideo to kolejna najlepsza metoda na zwiększenie polubień. Możesz zrobić krótki klip wideo i przesłać go na YouTube. W tym przypadku musisz upewnić się, że klip wideo jest atrakcyjny.

Wnioski:

Nie ma wątpliwości, że konkurs na Facebooku jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie polubień na Facebooku. Jeśli używasz tych wskazówek, to na pewno możesz uzyskać więcej polubień na Facebooku. Ale to do Ciebie, aby wybrać odpowiedni sposób i używać go we właściwy sposób.